Movies
Ratings
547
Still WalkingRated ★ 3.5
I WishRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
Our Little SisterRated ★ 3.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Love LetterRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0- Under the Stars of ParisRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
DangalRated ★ 4.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
JokerRated ★ 3.5
Thelma & LouiseRated ★ 4.5
MinariRated ★ 3.5- PawnRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 3.5- Fall in Love at First KissRated ★ 2.5
Swing KidsRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 4.0