Series
Ratings
37- Non-rem no Mado 2025 ShinshunRated ★ 3.5
I Was Reincarnated as the 7th Prince so I Can Take My Time Perfecting My Magical AbilityRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
Hell's ParadiseRated ★ 4.0
As a Reincarnated Aristocrat, I'll Use My Appraisal Skill to Rise in the WorldRated ★ 3.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.0- Oshi no Ko Season 2Rated ★ 4.5
Oshi no KoRated ★ 4.5
Chainsaw ManRated ★ 4.0- The Apothecary Diaries Season 2Rated ★ 4.0
- Yakuza Fiancé: Raise wa Tanin ga IiRated ★ 5.0
The Elusive SamuraiRated ★ 4.5
Blue BoxRated ★ 4.0
Summer Time RenderingRated ★ 4.5
DAN DA DANRated ★ 4.0
Under NinjaRated ★ 3.0- Tokyo SwindlersRated ★ 4.0
The Bachelor Japan Season 4Rated ★ 3.0
Ben 10: Alien ForceRated ★ 3.0- Ben 10Rated ★ 4.0