Titles you rated
Home Alone 3Rated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
ConfessionRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.0- A Long VisitRated ★ 4.5
The ConjuringRated ★ 3.5
Rob-B-HoodRated ★ 3.5
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 4.0
The ProposalRated ★ 4.5
The Fourth KindRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
TranscendenceRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 3.5
My Teacher, Mr. KimRated ★ 3.5
Ice AgeRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
The Last SamuraiRated ★ 4.0
We Were SoldiersRated ★ 4.5