Movies
Ratings
33
The Great BattleRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The Way HomeRated ★ 5.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.5
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
The TreacherousRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Tidal WaveRated ★ 3.0
Take OffRated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0