Movies
Ratings
175
Hana and AliceRated ★ 4.5
Like CrazyRated ★ 4.5
GravityRated ★ 4.5
April StoryRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
The IslandRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
TwilightRated ★ 2.5
Radio StarRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 4.0
The WolverineRated ★ 3.0
Live Free or Die HardRated ★ 3.0
Love LetterRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Ocean WavesRated ★ 4.0
Crows Zero IIRated ★ 4.5
Art of FightingRated ★ 3.5
Farewell My ConcubineRated ★ 4.0
DumboRated ★ 4.0
The Golden CompassRated ★ 3.5