Titles you rated
Blossoms in AdversityRated ★ 4.5- Are You The OneRated ★ 4.0
- Cabinet of CuriositiesRated ★ 2.5
- Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0- Shop of the LampRated ★ 3.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0- Marry My HusbandRated ★ 2.5
Taxi DriverRated ★ 3.0
Black MirrorRated ★ 4.0- Siren: Survive the IslandRated ★ 5.0
- SomebodyRated ★ 1.0
- Wednesday Season 1Rated ★ 4.0
- The Recruit Season 1Rated ★ 2.5
- Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
- Arcane Season 1Rated ★ 4.5
- Arcane Season 2Rated ★ 3.5
MIU404Rated ★ 4.5