Movies
Ratings
400
La Femme NikitaRated ★ 3.0
Green FishRated ★ 4.0
NightcrawlerRated ★ 3.5
American HustleRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.5- Meet the In-LawsRated ★ 3.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 2.5
My Boss, My TeacherRated ★ 3.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 2.0
GattacaRated ★ 4.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 3.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.5
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 4.0