Movies
Ratings
683
PrometheusRated ★ 3.0
Blue Spring RideRated ★ 3.0
Wrath of ManRated ★ 3.5
Army of the DeadRated ★ 2.0
Saw IIRated ★ 3.5
F9: The Fast SagaRated ★ 3.5
Beasts Clawing at StrawsRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
The Blair Witch ProjectRated ★ 3.5
As Above, So BelowRated ★ 3.0
The HuntRated ★ 3.0
Ao OniRated ★ 0.5
Grave EncountersRated ★ 3.5
Grave Encounters 2Rated ★ 2.5
Before MidnightRated ★ 4.0
Love ActuallyRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 4.5