Movies
Ratings
698
American HustleRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 2.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 3.5
ChaplinRated ★ 3.0
FailanRated ★ 3.5
Mission: Impossible IIRated ★ 2.5
I, RobotRated ★ 2.0
Our Twisted HeroRated ★ 2.0
Drunken MasterRated ★ 1.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 3.0
The KillerRated ★ 2.5
The Matrix ReloadedRated ★ 3.0
Requiem for a DreamRated ★ 2.5
The Garden of WordsRated ★ 3.0
Jesus Christ Superstar - Live Arena TourRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 2.5