Movies
Ratings
687
Knives OutRated ★ 4.0
Man in LoveRated ★ 4.0
The NegotiationRated ★ 3.0
DunkirkRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.0
ConfessionsRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5
The Age of ShadowsRated ★ 3.0
LUCK KEYRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.5
One Flew Over the Cuckoo's NestRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Before MidnightRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.5
The Bucket ListRated ★ 4.0