Movies
Ratings
39
Don't Breathe 2Rated ★ 2.0
Last Night in SohoRated ★ 5.0
The French DispatchRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen 0: The MovieRated ★ 4.0
TerrifierRated ★ 4.0
Dear Evan HansenRated ★ 4.0
デスフォレスト 恐怖の森Rated ★ 2.0
VivariumRated ★ 2.0
Cold FishRated ★ 2.0- The Forest of LoveRated ★ 4.0
KisaragiRated ★ 5.0
The New GirlfriendRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 3.0
Hostel: Part IIIRated ★ 2.5
PeninsulaRated ★ 3.0
Don't Hang UpRated ★ 3.0
Fate/stay night [Heaven's Feel] III.spring songRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 3.0
Goosebumps: The MovieRated ★ 2.5
DisconcertoRated ★ 4.5