Titles you rated
The Millionaire Detective – Balance: UnlimitedRated ★ 4.0
ArteRated ★ 4.0
My Next Life as a Villainess: All Routes Lead to Doom!Rated ★ 4.0
Smile Down the RunwayRated ★ 4.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 4.5
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World! Season 2Rated ★ 5.0
KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 5.0
No Game No LifeRated ★ 1.0
Somali and the Forest SpiritRated ★ 3.5
The Case Files of Jeweler RichardRated ★ 3.5
Drifting DragonsRated ★ 3.0
PlundererRated ★ 3.0
DorohedoroRated ★ 2.5
Toilet-Bound Hanako-kunRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 3.0
Interspecies ReviewersRated ★ 4.0
If My Favorite Pop Idol Made it to the Budokan, I Would DieRated ★ 3.5
Made In AbyssRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0