Titles you rated
Gurren LagannRated ★ 5.0
トップをねらえ2!Rated ★ 3.5
GunbusterRated ★ 4.5
Cowboy BebopRated ★ 3.5
Full Metal Panic? FumoffuRated ★ 3.5
Full Metal Panic! The Second RaidRated ★ 4.0
Full Metal Panic!Rated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
真(チェンジ!!)ゲッターロボ 世界最後の日Rated ★ 4.0
Nichijou: My Ordinary LifeRated ★ 3.5
Macross FRated ★ 3.5
Macross 7Rated ★ 4.5
The Big-ORated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 3.5
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5
Psalms of Planets Eureka SevenRated ★ 3.5
Armored Trooper VOTOMSRated ★ 3.5
瀬戸の花嫁OVARated ★ 4.5
My Bride is a MermaidRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.5