Series
Ratings
134
The Vampire Dies in No TimeRated ★ 3.5
Odd TaxiRated ★ 4.5
ACCA: 13-Territory Inspection Dept RegardsRated ★ 4.5- Racket BoysRated ★ 4.0
- A Good SupperRated ★ 1.0
Be My Dream FamilyRated ★ 4.0
The Red SleeveRated ★ 5.0- To My StarRated ★ 4.0
Cherry Magic! Thirty Years of Virginity Can Make You a Wizard?!Rated ★ 4.0
SOTUS The SeriesRated ★ 4.5
Wotakoi: Love Is Hard for OtakuRated ★ 4.0
The Morose Mononokean IIRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
The Morose MononokeanRated ★ 4.0
Gank Your HeartRated ★ 4.0
Strangers From HellRated ★ 4.0
The UntamedRated ★ 4.5
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
괴담 레스토랑Rated ★ 3.5
BabylonRated ★ 3.0