Series
Ratings
19
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.5
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.0
Dr. RomanticRated ★ 4.5
Hot Stove LeagueRated ★ 5.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Three KingdomsRated ★ 5.0
The HeirsRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 4.0- 원피스 14 기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.5

Secret GardenRated ★ 4.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 3.5
Men on a MissionRated ★ 4.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5- Three Kingdoms (theatrical version)Rated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 5.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0