Series
Ratings
18
Be MelodramaticRated ★ 2.0
BonobonoRated ★ 4.0
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 4.5
Ping Pong the AnimationRated ★ 5.0
Keep Your Hands Off Eizouken!Rated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Anne of Green GablesRated ★ 4.5
Kids on the SlopeRated ★ 4.5
Squid Game Season 1Rated ★ 2.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 5.0
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Made In AbyssRated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.5
SkinsRated ★ 3.0
SkinsRated ★ 3.5
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0