Movies
Ratings
140
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 3.5
ザ・タイタニックRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 2.5
American SniperRated ★ 4.0
Train to BusanRated ★ 2.0
I, RobotRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 5.0
Heart is...Rated ★ 3.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
MasterRated ★ 1.5
New WorldRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 4.0
ContactRated ★ 3.5
Kick-AssRated ★ 2.0