Movies
Ratings
163
The PianistRated ★ 4.0
Ordinary PersonRated ★ 3.5
Attack on Titan: The Wings of FreedomRated ★ 4.0
R2B: Return to BaseRated ★ 3.5
The CobblerRated ★ 3.0
CarsRated ★ 2.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
Cool RunningsRated ★ 4.5
The ImpossibleRated ★ 3.0
John WickRated ★ 4.0
Gangnam BluesRated ★ 4.0
Django UnchainedRated ★ 4.0
One-LineRated ★ 3.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
A Moment to RememberRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 3.0
New TrialRated ★ 3.5
The MercilessRated ★ 4.0
Fabricated CityRated ★ 3.5
The Yellow SeaRated ★ 3.5