Titles you rated
AliensRated ★ 4.0
Field of DreamsRated ★ 5.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
A Better TomorrowRated ★ 5.0
Omae Umasou Da naRated ★ 3.0
KickboxerRated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Once Upon a Time in China IIIRated ★ 4.0
Sleepless in SeattleRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Man of SteelRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
The King of PigsRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.0
D-WarRated ★ 3.0
Police StoryRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 4.0
LovelaceRated ★ 3.0
The Devil's AdvocateRated ★ 4.0