Series
Ratings
39
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 4.0
Killing EveRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 3.5
Years and YearsRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 4.5
WestworldRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 6Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0- 다큐프라임 - 남과 여Rated ★ 1.5
ERASEDRated ★ 3.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Walking DeadRated ★ 5.0
One Punch ManRated ★ 4.0