Movies
Ratings
222
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
PassengersRated ★ 4.0
Toy Story of Terror!Rated ★ 3.5
The PredatorRated ★ 2.0
Black PantherRated ★ 3.5
FlippedRated ★ 5.0
Little BoyRated ★ 4.5
Your Name.Rated ★ 4.5
Bridget Jones's BabyRated ★ 4.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.5
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.0
A Man Called OveRated ★ 5.0
Alien: CovenantRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
Friday the 13thRated ★ 3.0- Death BellRated ★ 2.0
SawRated ★ 4.0