Series
Ratings
21
The School Nurse FilesRated ★ 4.5
Dorohedoro Season 1Rated ★ 4.5
Rascal Does Not Dream of Bunny Girl SenpaiRated ★ 4.0
PenguindrumRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The Good PlaceRated ★ 4.5
PinocchioRated ★ 4.0
Blood Blockade BattlefrontRated ★ 3.5
Yona of the DawnRated ★ 5.0- Crime SceneRated ★ 4.0
- Crime SceneRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 2Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
Land of the LustrousRated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 4.5