Series
Ratings
123
KumamikoRated ★ 3.5
Honey and CloverRated ★ 4.0
Paranoia AgentRated ★ 5.0
Non Non BiyoriRated ★ 4.5
Michiko & HatchinRated ★ 4.5
Kino's Journey: The Beautiful WorldRated ★ 4.0
MononokeRated ★ 4.5
When They Cry: ReiRated ★ 5.0- ひぐらしのなく頃に解Rated ★ 5.0
ひぐらしのなく頃にRated ★ 5.0
PSYCHO-PASSRated ★ 4.5
ERASEDRated ★ 4.0
CharlotteRated ★ 4.5
Ground Control to Psychoelectric GirlRated ★ 5.0
Coil a Circle of ChildrenRated ★ 2.0
Tiger & DragonRated ★ 4.0
TrickRated ★ 4.0
Minami's GirlfriendRated ★ 4.0
Danganronpa: The AnimationRated ★ 4.0
Silver SpoonRated ★ 3.5