Series
Ratings
885- SupacellRated ★ 3.5
The Ancient Magus' Bride: Those Awaiting a StarRated ★ 4.0- Link Click Bridon ArcRated ★ 3.5
The Haunting of Bly ManorRated ★ 4.5- 119 Emergency Call 2026 YOKOHAMA BLACKOUTRated ★ 5.0
- Dept. QRated ★ 4.5
- 'Tis Time for "Torture," Princess Season 2Rated ★ 3.5
- Beastars FINAL SEASON Part2Rated ★ 3.5
- MaigretRated ★ 5.0
- Fire Force Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
- DARK MOON: THE BLOOD ALTARRated ★ 3.5
- The IrregularsRated ★ 3.5
- My Hero Academia: Vigilantes Season 2Rated ★ 4.0
- Diary of a Strange LandRated ★ 4.0
- Chiruran: Shinsengumi ChinkonkaRated ★ 4.0
- Hell's Paradise Season 2Rated ★ 3.5
- Trigun StargazeRated ★ 3.5
- To Your Eternity Season 3Rated ★ 3.5
- RebootRated ★ 5.0
- Tabi to Boku to NekoRated ★ 4.0