Movies
Ratings
375
Marriage StoryRated ★ 5.0
FlippedRated ★ 3.5
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
The GraduateRated ★ 4.0
The GiverRated ★ 3.5
On Your Wedding DayRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.0
Life of PiRated ★ 4.0
GhostRated ★ 3.5
The BodyguardRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Café SocietyRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 5.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 3.0
Incredibles 2Rated ★ 5.0
DeadpoolRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 4.0