Series
Ratings
307
My Favorite FlowerRated ★ 3.5
Even If You Don't Do ItRated ★ 3.0- Grand Maison Tokyo SpecialRated ★ 4.0
- Beyond GoodbyeRated ★ 3.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 5.0
Hunter X Hunter: G.I. FinalRated ★ 5.0
Beastars Season 1Rated ★ 4.0
さとうきび畑の唄Rated ★ 4.0
Brush Up LifeRated ★ 4.0
The PenthouseRated ★ 4.0
Oshi no KoRated ★ 4.0- Alice in Borderland Season 2Rated ★ 4.0
Alice in BorderlandRated ★ 3.5
Summer Time RenderingRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0