Movies
Ratings
10- Dステ12th 「TRUMP」 TRUTHRated ★ 4.5
SPEC: Close~IncarnationRated ★ 2.0
SPEC: Close~ReincarnationRated ★ 2.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
The Jungle BookRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.5
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 2.5
Liz and the Blue BirdRated ★ 4.5
Teiichi: Battle of Supreme HighRated ★ 4.5
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 5.0