Movies
Ratings
928
FollowingRated ★ 2.5
EscapeRated ★ 2.5
SoulmateRated ★ 4.5- Pavane: For A Dead PrincessRated ★ 2.0
HoppersRated ★ 4.5
Omniscient ReaderRated ★ 0.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0- The King's WardenRated ★ 0.5
- KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.0
Once We Were UsRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 4.0- Long DRated ★ 1.0
Mean GirlsRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0- Senior YearRated ★ 3.0
Just My LuckRated ★ 3.5
Who are You?Rated ★ 2.0
SWITCHRated ★ 1.5
The Point ManRated ★ 1.5