Movies
Ratings
1144
Lupin the Third: The Blood Spray of Goemon IshikawaRated ★ 3.5
NopeRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
Date NightRated ★ 3.0
Project Hail MaryRated ★ 4.0
HiddenRated ★ 3.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5- Murder Mystery 2Rated ★ 3.0
- Murder MysteryRated ★ 3.5
- BossRated ★ 2.0
ArgylleRated ★ 3.5
WolfsRated ★ 3.0
Tinker Tailor Soldier SpyRated ★ 2.5- All Quiet on the Western FrontRated ★ 3.5
- The DetachmentRated ★ 3.5
- THE MASTERPIECERated ★ 3.5
- THE WAREHOUSERated ★ 2.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Secret ZooRated ★ 4.0
Punch-Drunk LoveRated ★ 3.5