Movies
Ratings
279
Captain MarvelRated ★ 3.0
AquamanRated ★ 4.5
VenomRated ★ 3.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.5
Ready Player OneRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 3.5
Justice LeagueRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
A Taxi DriverRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 3.5