Series
Ratings
128
StrangerRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.5- 倚天屠龙记Rated ★ 5.0
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 4.0
My Fair PrincessRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Nadia: The Secret of Blue WaterRated ★ 5.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
LIAR GAMERated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 4.0
LuciferRated ★ 4.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The Family GameRated ★ 4.0
Shitamachi RocketRated ★ 4.0
The Most Difficult Love in the WorldRated ★ 4.0