Series
Ratings
229
Tearmoon EmpireRated ★ 4.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 5.0- Haikyuu!! Bakemonotachi ga Iku TokoroRated ★ 5.0
Haikyu!! To the TopRated ★ 5.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 5.0
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 5.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Haikyuu!!Rated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 5.0
Shangri-La FrontierRated ★ 4.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon? Season 4 Part 2Rated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 2.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
Lycoris RecoilRated ★ 5.0
Demon SlayerRated ★ 5.0
Fate/ZeroRated ★ 3.0
Ouran High School Host ClubRated ★ 5.0