Series
Ratings
55
BakemonogatariRated ★ 4.5
Nagi-Asu: A Lull in the SeaRated ★ 4.5
ファンタジスタドールRated ★ 4.0
Kobato.Rated ★ 2.5
Humanity Has DeclinedRated ★ 5.0
gdgd妖精s(ぐだぐだフェアリーーズ) もっと!りぴーと!ディスクRated ★ 4.5
gdgd妖精s(ぐだぐだフェアリーーズ)Rated ★ 4.5
Bamboo BladeRated ★ 4.0
Maria the Virgin WitchRated ★ 4.0
Brynhildr in The DarknessRated ★ 4.0
異国迷路のクロワーゼThe AnimationRated ★ 4.0
Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 5.0
The Heroic Legend of ArslanRated ★ 4.0
절원의 템페스트Rated ★ 4.0
STEINS;GATERated ★ 4.0
Elfen LiedRated ★ 4.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 5.0
BasiliskRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.5
Mysterious Girlfriend XRated ★ 4.5