Series
Ratings
20
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.5
Demon SlayerRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 5.0- AnnaRated ★ 3.0
Years and YearsRated ★ 4.0
The ActRated ★ 5.0
Band of BrothersRated ★ 5.0
Hello, FranceskaRated ★ 4.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0
Shaun the SheepRated ★ 4.5- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 4.5
Mr. BeanRated ★ 5.0- EBS Space SympathyRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5- Delicious GuysRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 3.0