Movies
Ratings
338
The Fast and the Furious 3Rated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 4.0- All for the WinnerRated ★ 3.0
DittoRated ★ 3.0
SpringtimeRated ★ 3.0
A FamilyRated ★ 4.0
Sinbad: Legend of the Seven SeasRated ★ 3.0- Running ManRated ★ 4.0
The Little MermaidRated ★ 3.0
FearlessRated ★ 3.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 3.0
HookRated ★ 4.0
My BrotherRated ★ 4.0
MulanRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.0
Never Back DownRated ★ 3.0
ApocalyptoRated ★ 2.0
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
Righteous TiesRated ★ 5.0
Honey, I Shrunk the KidsRated ★ 3.0