Series
Ratings
192
Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 5.0
Chuuka Ichiban!Rated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Anne of Green GablesRated ★ 5.0
The RebelRated ★ 0.5
HeroesRated ★ 3.5
SpartacusRated ★ 3.0
Spartacus: Gods of the ArenaRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.5
The Walking DeadRated ★ 3.0
Prison Break Season 2Rated ★ 4.5
Sex and the City Season 1Rated ★ 3.0
Modern FamilyRated ★ 3.5
The Walking Dead Season 5Rated ★ 3.0
The NewsroomRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 4Rated ★ 3.0