Movies
Ratings
438
Moana 2Rated ★ 3.0
WonkaRated ★ 4.0- The Rat CatcherRated ★ 4.0
- The SwanRated ★ 3.0
- PoisonRated ★ 4.0
The HelpRated ★ 4.0- The Wonderful Story of Henry SugarRated ★ 4.0
ElementalRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 5.0
BarbieRated ★ 4.0- Munich: The Edge of WarRated ★ 3.5
- Enola Holmes 2Rated ★ 4.5
BurrowRated ★ 4.0
Jojo RabbitRated ★ 5.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.0
LightyearRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 1.5