Movies
Ratings
456- Edhi Alice: TakeRated ★ 3.5
- Edhi Alice: REVERSERated ★ 3.0
The WitchRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Jeanne Dielman, 23, Quai du Commerce 1080 BruxellesRated ★ 3.5- Everything Everywhere All at Once+Rated ★ 3.0
Hannah Gadsby: NanetteRated ★ 4.5- EngravedRated ★ 4.5
- The StrangersRated ★ 4.0
- OutingRated ★ 3.5
- TitoRated ★ 3.5
Nostalgia for the LightRated ★ 4.0- Little Palestine: Diary of a SiegeRated ★ 4.5
- CorydorasRated ★ 5.0
- I am MoreRated ★ 3.5
- Soup and IdeologyRated ★ 3.5
- The Cutting Edge: The Magic of Movie EditingRated ★ 3.5
- Saving a DragonflyRated ★ 4.0
- A Guide to Love and Fighting CapitalismRated ★ 4.5
- The Letter of BlankRated ★ 4.0