Movies
Ratings
735
Zootopia 2Rated ★ 5.0
Mufasa: The Lion KingRated ★ 2.5
Minecraft: The MovieRated ★ 5.0
WickedRated ★ 2.0
The Wild RobotRated ★ 4.5
ElementalRated ★ 3.5
The MistRated ★ 0.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 1.5
Moana 2Rated ★ 5.0
Haunted MansionRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 4.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.5
WonkaRated ★ 5.0
Natsume Yuujinchou: Ishi Okoshi to Ayashiki RaihoushaRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 4.0
BarbieRated ★ 2.5
The ImaginaryRated ★ 2.5
Rohan at the LouvreRated ★ 1.5
The Phantom of the OperaRated ★ 2.0
SOME LIKE IT RARERated ★ 2.0