Series
Ratings
71
Mr. ScorseseRated ★ 4.0- NEW OLD BOYRated ★ 3.0
- American Manhunt: Osama bin LadenRated ★ 3.0
- KarmaRated ★ 2.5
- The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
- AsuraRated ★ 3.5
- ShōgunRated ★ 4.0
Pachinko Season 2Rated ★ 3.5- Squid Game Season 2Rated ★ 2.5
- Hellbound Season 2Rated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.0- Mrs. AmericaRated ★ 3.5
- The FrogRated ★ 3.5
- The TyrantRated ★ 2.0
- The Bear Season 3Rated ★ 3.0
- The SympathizerRated ★ 4.0
- Parasyte: The GreyRated ★ 2.5
Pachinko Season 1Rated ★ 3.5- Mask GirlRated ★ 4.0
- A Killer ParadoxRated ★ 3.5