Movies
Ratings
746- The King's WardenRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Once We Were UsRated ★ 3.5- Kill BoksoonRated ★ 2.0
- Good NewsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
HopelessRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 2.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Infinity CastleRated ★ 4.0
Thunderbolts*Rated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.5
NocturnalRated ★ 1.0- The MatchRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5- HarbinRated ★ 2.5
Civil WarRated ★ 3.0
Forbidden DreamRated ★ 3.0- I, The ExecutionerRated ★ 4.0