Titles you rated
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.5
The Legend of 1900Rated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
ZombielandRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 4.0
NextRated ★ 4.5
Ex MachinaRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 3.5
21Rated ★ 4.5
TitanicRated ★ 4.0
JumperRated ★ 4.5
The TransporterRated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 4.0
BuriedRated ★ 3.5
SurrogatesRated ★ 4.5
Love ForecastRated ★ 5.0