Series
Ratings
33- Arcane Season 2Rated ★ 4.5
- Loki Season 2Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 4.0- PlutoRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.0
Mob Psycho 100 Ⅲ Season 3Rated ★ 4.5
Mob Psycho 100 IIRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 4.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 2Rated ★ 4.0
Daa! Daa! Daa! UFO Baby Season 1Rated ★ 4.0
Gurren LagannRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
That Time I Got Reincarnated as a SlimeRated ★ 4.0
Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 4.0
Blood Blockade BattlefrontRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 5.0
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 3.5
Is It Wrong to Try to Pick Up Girls in a Dungeon?Rated ★ 4.0- Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 4.0
PSYCHO-PASSRated ★ 5.0