Movies
Ratings
54
Schindler's ListRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0
Resident EvilRated ★ 5.0
The MummyRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
Men in BlackRated ★ 5.0
JumperRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
HancockRated ★ 5.0
Real SteelRated ★ 2.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
King KongRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0