Movies
Ratings
129
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 5.0
The Yellow SeaRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 4.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 4.5
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Angels & DemonsRated ★ 4.5
The Da Vinci CodeRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0