Movies
Ratings
61- The School for Good and EvilRated ★ 1.5
 
CinderellaRated ★ 3.0
PinocchioRated ★ 3.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.0
In This Corner of the WorldRated ★ 5.0
The Garden of WordsRated ★ 4.5
AladdinRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 0.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.5
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 4.0
Howl's Moving CastleRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 3.5
My Neighbor TotoroRated ★ 5.0