Series
Ratings
17- The Diplomat Season 2Rated ★ 4.0
- The Diplomat Season 1Rated ★ 4.0
- Beyond the BarRated ★ 2.5
Extraordinary Attorney WooRated ★ 5.0
The Office Blind DateRated ★ 4.0
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
My Little MonsterRated ★ 4.5- Sing AgainRated ★ 4.5
You Drive Me CrazyRated ★ 4.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 3.5
Once AgainRated ★ 4.0- Review Notebook of My Embarrassing DaysRated ★ 3.5
Long VacationRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 4.0
On AirRated ★ 4.5
Pride and PrejudiceRated ★ 5.0
Something About 1%Rated ★ 5.0