Movies
Ratings
97
ClementineRated ★ 0.5
Kung Fu PandaRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0- Park Hwa-youngRated ★ 3.0
The Roundup: PunishmentRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.5
Billy ElliotRated ★ 3.5- KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 4.5
SawRated ★ 4.0
The Boy in the Striped PajamasRated ★ 4.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5