Titles you rated
Behind the White TowerRated ★ 5.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 4.0- Steal HeartRated ★ 4.5
Couple or TroubleRated ★ 4.5- Two You Project - Sugar ManRated ★ 4.0
- Three FriendsRated ★ 3.5
SKY CastleRated ★ 4.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
House of CardsRated ★ 5.0- Why Can't We Stop ThemRated ★ 5.0

The ProducersRated ★ 3.0
Soonpoong ClinicRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 4.5
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 3.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
SkinsRated ★ 3.0