Series
Ratings
316
STEINS;GATERated ★ 2.0- 다큐멘터리 3일Rated ★ 5.0
- Oshi no Ko Season 3Rated ★ 5.0
- One Punch Man Season 3Rated ★ 1.0
- Fire Force Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
- Jujutsu Kaisen Season 3 Shimetsu Kaiyu Zen-henRated ★ 5.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.0- You and I Are Polar OppositesRated ★ 5.0
- Frieren: Beyond Journey's End Season 2Rated ★ 5.0
- Jack-of-All-Trades, Party of NoneRated ★ 3.0
Monarch: Legacy of Monsters Season 1Rated ★ 5.0- Fire Force Season 3Rated ★ 5.0
Fire Force Season 2Rated ★ 5.0- The Art of SarahRated ★ 5.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 5.0- Can You Translate This Love?Rated ★ 0.5
- Made In Korea Season 1Rated ★ 4.5
Log Horizon: Destruction of the Round TableRated ★ 2.0- Oshi no Ko Season 2Rated ★ 5.0